Tabletki na powiększenie penisa. Sposób na dłuuugi seks!

5 (100%) 2 votes

Każdy z nas ma na jakimś punkcie kompleksy, niewiele jest osób, które całkowicie akceptują swój wygląd. Kobiety głownie mają problem z rozmiarem swoich piersi czy figurą, panowie narzekają z kolei na wymiary swojego członka.

Czy istnieją skuteczne sposoby na przedłużenie penisa?

Od wielu lat na rynku branży farmaceutycznej dostępne są w sprzedaży tabletki, kremy, żele, które mają wpłynąć na wydłużenie członka, ale czy warto w nie inwestować? Długość penisa nie jest najważniejsza, potwierdzają to lekarze i mówią o tym kobiety, dla których najważniejsza jest fantazja partnera. Mimo to, mężczyźni mają kompleksy, wielu z nich szuka odpowiedzi się jak powiększyć penisa, by móc sprawić przyjemność kobiecie. Rozmiar penisa w pierwszej kolejności jest przenoszona drogą genetyczną, jego wielkość zależy również od narodowości. Jest to narząd, którego wymiar się zmienia w zależności o wieku, temperatury otoczenia jak również sytuacji. Na rynku można kupić wiele środków, które zapewniają, że zaledwie po kilkunastu dniach regularnego stosowania członek stanie się większy. Producenci pastylek na zwiększenie wymiarów członka prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych produktów. Mimo, że w Internecie można znaleźć dużo informacji, opinii i porad tak naprawdę ciężko stwierdzić, które preparaty okażą się skuteczne, ponieważ każdy organizm jest inny.

Tabletki na powiększenie penisa zazwyczaj zawierają składniki naturalnego pochodzenia, głównie substancje ziołowe, które dodatkowo zwiększają również popęd seksualny i doznania podczas zbliżenia seksualnego. W dzisiejszych czasach możliwości jest dużo, jednak należy być ostrożnym, nie warto kupować środków niewiadomego pochodzenia, gdyż mogą okazać się szkodliwe dla ludzkiego organizmu.
Tabletki na powiększenie penisa najlepiej nabywać w aptekach albo sprawdzonych sklepach internetowych. Niektóre środki nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa. Oczywiście pastylki nie mają takiej skuteczności jak operacja, nie mniej jednak zabieg przy użyciu skalpela jest polecany osobom z dużym problemem związanym z niedorozwojem penisa. Tego rodzaju metoda jest skuteczna, ale wiąże się z poważnym efektem. Możemy dostać stanu zapalnego, zabieg może nie odnieść spektakularnego skutku, a dużo się nacierpimy, w niektórych sytuacjach może nawet dojść do problemów z erekcją.

tabletki na powiększenie penisa

Przed podjęciem kroków, które mają na celu zwiększenia rozmiarów przyrodzenia, należy poznać przyczynę swoich kompleksów. Być może dzięki temu niektórzy dojdą do wniosku, że operacja czy preparaty są zbędne, na początku wart zaakceptować samego siebie, bardzo ważna jest również akceptacja partnerki. Kobiety są zdania, że rozmiar  penisa nie jest najistotniejszy, o tym trzeba pamiętać, nie należy dać się zwariować i ryzykować zdrowie, tylko po to, żeby móc zrobić dobre wrażenie podczas zbliżenia. To nie długość czy obwód członka się liczy, ważna jest finezja, fantazja i czułość w czasie stosunku seksualnym.

Powiększenie członka – co jest prawda a co mitem

Wielkość penisa w zasadzie nie powinna mieć znaczenia i większość kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni są zakompleksieni. Średnia długość penisa u mężczyzn pochodzących z Europy waha się w granicach 8-12 cm. Rozmiary penisów są różne i jest to zależne od takich czynników jak stres, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie tabletkami na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy o tym, że wielu mężczyzn nie cieszą ich rozmiary. Czy tabletki będą skuteczne? Na rynku znajdziemy dużo preparatów, ale nie wszystkie będą działały, dlatego przed ich zakupem należy sprawdzić opinie na temat wybranych środków. Chociaż wielu producentów kapsułek, gwarantuje, że dzięki ich produktom można osiągnąć bardzo dobre rezultaty, tak naprawdę nie będą to zmiany na trwałe. Tabletki na powiększenie penisa stymulują ukrwienie penisa, przez co wydaje się większy. Tak więc, będą odpowiednim sposobem dla mężczyzn, zamierzających wywołać dobre pierwsze wrażenie na partnerce.

Cieszącym się popularnością sposobem na zwiększenie wymiarów członka jest pompka wodna, to urządzenie zdaniem wielu może zwiększyć penis nawet o 6 cm, poza tym producenci tego typu urządzeń obiecują podwyższoną wytrzymałość i intensywniejsze orgazmy. Pompkę należy stosować każdego dnia około 15-20 minut, podobno efekty są dostrzegalne już po kilku tygodniach. Inną metodą są ćwiczenia ze specjalnymi odważnikami. Co ciekawe istnieją nawet plany treningowe, decydując się na takie rozwiązanie najlepiej wcześniej skonsultować się z urologiem albo seksuologiem. Jeżeli będziemy wykonywać ćwiczenia bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę.

tabletki na powiększenie penisa

Następnym urządzeniem, które zdaniem wielu ma powiększyć członka jest ekspander, który działa na zasadzie wyciągania. Jest to pewnego rodzaju usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy niewielkich dawek nacisku ma zmobilizować komórki do regeneracji. Prawda jest taka, że najbardziej skuteczna będzie operacja, która niestety jest nie tylko droga, ale dodatkowo niebezpieczna, gdyż mogą wystąpić po niej powikłania. Zabieg chirurgiczny powiększania członka polega na nacięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas członek opuszcza się i dzięki temu staje się dłuższy. Jest to jedna z nielicznych metod, które potrafią na stałe powiększyć przyrodzenie. Niestety taka operacja wiąże się z ryzykiem pojawienia się powikłań, w najgorszym przypadku mężczyzna można stracić zdolność erekcji, co wyklucza udane życie seksualne. Zabiegi przy użyciu skalpela zaleca się wyłącznie mężczyzną, którzy cierpią na wady rozwojowe prącia tzw. mikropenis,  jest on  jednak obarczony dużym ryzykiem i w niektórych przypadkach może narobić więcej szkód, niż przynieść korzyści. Zobacz penirex opinie.

Tabletki na powiększenie penisa >> ZOBACZ