Średnia długość penisa. Zostań kochankiem doskonałym!

5 (100%) 1 vote[s]

Chociaż duża grupa lekarzy przekonuje, że wielkość penisa nie ma znaczenia i ważniejsza jest finezja, mężczyźni mają z tego powodu kompleksy. Penis przeciętnego mieszkańca Europy mierzy od 8 do 12 cm w spoczynku, niestety taki rozmiar nie zawsze ich zadowala.

Pomimo tego, że kobiety przekonują, że długość czy obwód penisa nie są najważniejsze i nie od tego uzależniona jest ich satysfakcja w czasie zbliżenia, duża grupa mężczyzn wolałaby posiadać pokaźne przyrodzenie. Przedłużenie penisa jest możliwe, na rynku w aktualnej sprzedaży są dostępne różnego rodzaju tabletki, niektórzy decydują się na zabiegi operacyjne. Chociaż operacja z użyciem skalpela jest bolesna i dość droga jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów na to, aby penis stał się większy.

Można zdecydować się też na stosowanie bezpiecznych tabletek, które nie wyłącznie wydłużają penisa, ale wpływają również na libido i produkcję nasienia. Mimo tego, że wielkość penisa nie wypływa na jakość życia seksualnego, środki na powiększanie penisa cieszą się bardzo dużą popularnością i nikt się temu nie dziwi. Tak samo jak dużo kobiet ma kompleksy wiążące się z wielkością piersi, tak mężczyźni mają kompleks na tle rozmiaru penisa. Długość i grubość penisa, to niezmiennie dla dużej grupy panów temat tabu, który poruszają bardzo niechętnie. Średnia długość penisa.

średnia długość penisa

Czy warto korzystać ze środków farmakologicznych, czy są one skuteczne?

Problem z wymiarem członka zaczyna się w głowie mężczyzny. Jeżeli nigdy nie był zadowolony z rozmiaru swoich klejnotów rodowych z pewnością przez długi okres czasu unikał intymnych sytuacji, żeby nie narażać partnerki na rozczarowanie. Zazwyczaj kobiety nie widzą problemu w wielkości członka, większą uwagę zwracają na to, czy partner posiada fantazję i jest czuły, potrafi zainicjować grę wstępną. Jakość seksu nie zależy tylko od tego, czy mężczyzna został hojnie obdarzony przez naturę, równocześnie nie można wykluczyć tego, że wymiar w ogólnie nie ma znaczenia. Zbyt mały penis może zapewnić mniej przyjemności, z kolei za duży będzie sprawiał w czasie seksu ból. Wiele kobiet jest zdania, że to nie długość, ale grubość męskości ma wpływ i decyduje o tym, czy będą w stanie osiągnąć orgazm.

Grubszy penis lepiej stymuluje łechtaczkę w trakcie zbliżenia, poza tym gwarantuje bardziej intensywną interakcję z wejściem do pochwy, a tam zlokalizowane są strefy erogenne. Nie każdy mężczyzna jest posiadaczem dużego penisa, tak samo jak nie każda kobieta posiada duże piersi, długie nogi czy kształtną członka. Rozmiar penisa ma wpływ na jakość seksu, ale nie jest czynnikiem decydującym o zadowoleniu partnerki. Nawet, jeśli chcemy zastosować tabletki na powiększenie penisa, trzeba pamiętać, żeby wybierać produkty od cenionych na rynku producentów, nie warto kupować urządzeń czy środków od sprzedawców, którzy nie podają źródła sprzedawanego towaru.

Pompka czy tabletki – na co stawiają mężczyźni 

Kompleksy związane z wielkością członka są powszechne, wielu mężczyzn marzy o tym, żeby mieć przyrodzenie pokaźniejszych rozmiarów. I chociaż lekarze twierdzą, że to nie rozmiar penisa, ale finezja jest najważniejsza, żeby móc zadowolić partnerkę, panowie wciąż poszukują metod na powiększenie członka. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i 10-15 cm w erekcji. Jego rozmiar różni się i uzależniony jest od takich czynników jak wiek, temperatura powietrza czy stres. Ze względu na wciąż rosnące zapotrzebowanie, rynkowe można znaleźć obecnie bardzo dużo tabletek i innego typu środków, które zapewniają pomoc mężczyznom osiągnąć wymarzony rozmiar. Penirex opinie.

1. Pompka do penisa

Problem związany z brakiem akceptacji wielkości członka ma głównie naturę psychiczną i emocjonalną. Jedynym z popularniejszych sposobów na powiększenie penisa jest pompka. Tego rodzaju rozwiązanie zalecane jest przede wszystkim osobom, które mają problem z erekcją. Pompki są zalecane mężczyznom po urazach kręgosłupa oraz osobom starszym, które mają przeciwwskazania do stosowania preparatów farmakologicznych. Polecane są pompki metalowe, szklane, plastikowe, zasilane bateriami albo ręcznie. Ich wybór jest duży.

Aby móc uzyskać wzwód na penis należy założyć walec pompki co wytworzy podciśnienie. Następnie zsunąć na członka będącego w erekcji gumkę uciskową. Taki zabieg hamuje odpływ krwi z członka, po odbyciu stosunku gumkę należy zdjąć, jeżeli nie zostanie usunięta w odpowiednim momencie skutki mogą być tragiczne, może dojść do martwicy i konieczna będzie amputacja członka. Pompki muszą być używane zgodnie z zaleceniem, bo można zrobić sobie krzywdę. Trzeba używać jej przez okres nie dłuższy niż 20 minut, poza tym nie należy za mocno pompować, ponieważ można rozerwać naczynia krwionośne. Średnia długość penisa.

 

średnia długość penisa

2. Tabletki na powiększenie członka

Drugą cieszącą się popularnością metodą, z której korzysta wielu mężczyzn są tabletki na powiększenie penisa. Takie preparaty zawierają w większości przypadków naturalnego pochodzenia składniki, które zwiększają chłonność oraz sprawność ciał jamistych penisa. Oczywiście nie można spodziewać się wymarzonych i stałych rezultatów, tabletki mają działanie tymczasowe, w ten sposób można zrobić dobre pierwsze wrażenie na kobiecie, ale nie zwiększają wymiarów członka w sposób trwały.

3. Ingerencja chirurgiczna

Najskuteczniejszym sposobem na powiększenie członków jest operacja, której jednak się nie zaleca ze względu na powikłania do których między innymi zaliczyć można utratę możliwości wzwodu. Metod na powiększenie członka jest wiele, wybierać należy wyłącznie te bezpieczne. Należy pamiętać,aby kupują np: tabletki na powiększenie penisa sięgać po te z apteki bądź sprawdzonej strony internetowej. Nasze zdrowie jest najważniejsze, nie dajmy się więc zwariować.

Średnia długość penisa >> ZOBACZ