Rozmiar penisa. Jak zwiększyć szanse na lepszy seks? Podpowiadamy!

Rate this post

Większość mężczyzn nie jest zadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia, dla niektórych długość penisa to wciąż temat tabu, o którym nie rozmawiają.

Czy rozmiar penisa to w dalszym ciągu temat tabu?

Chociaż ludzie się różnią, a lekarze podkreślają, że rozmiar penisa nie jest najistotniejszym czynnikiem, który może zapewnić udane życie seksualne, to tabletki na powiększenie penisa cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem i można znaleźć na rynku duży wybór tego rodzaju produktów. Sposobów na to jak powiększyć penisa jest wiele, aczkolwiek nie wszystkie będą tak samo skuteczne. Tabletki mają działanie zbliżone do suplementów diety i w większości przypadków zawierają same naturalne składniki wykonane z ziół. Jest to zalecane rozwiązanie w przypadku osób, które nie cieszy rozmiar swojego penisa i chcą osiągnąć w krótkim czasie efekty. Tabletki na powiększenie penisa działają na ciała jamiste znajdujące się w członku, zwiększając ich chłonność.

Jedynym z bardziej skutecznych sposobów jest operacja, niestety wymaga skalpela chirurga. W czasie zabiegu lekarz nacina wiązadła, łączące prącie z kością łonową, dzięki czemu penis wydaje się dłuższy. Tego rodzaju zabieg jest drogi i mogą po nim pojawić się powikłania, dlatego nie jest polecany. Zabiegi operacyjne na powiększenie penisa wykonuje się przede wszystkim jedynie tym osobom, które cierpią na wadę rozwojową członka. Ryzyko jest duże, gdyż nie licząc takich powikłań pooperacyjnych jak zakażenie bądź brak rezultatów po wykonaniu zabiegu, może też dojść do problemów ze wzwodem i erekcji. Chirurgiczne powiększenie penisa jest zalecane głównie mężczyznom borykającym się z problemem miko penisa.

rozmiar penisa

Powiększenie penisa staje się możliwe także poprzez specjalistyczne ćwiczenia, oczywiście należy skonsultować je ze specjalistą – urologiem lub seksuologiem. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie na ile problem z wielkością członka jest związany z kłopotami w sytuacjach intymnych. Wiele kobiet zadowala rozmiar penisa partnera, pomimo tego, że on sam chciałby dysponować większym przyrodzeniem. Okazuje się, że panowie niezależnie od tego, czy układa im się w łóżku są na tym punkcie zakompleksieni. Nawet, jeżeli partnerkę zadowala wymiar i wygląd członka swojego partnera, nie wpływa to na poprawę jego samooceny. Nieduży członek może stać się powodem wielu problemów i być katalizatorem wyzwalającym strach przed sytuacjami intymnymi, dlatego przede wszystkim warto, żeby mężczyzna , który posiada taki kłopot pracował nad samoakceptacją, bo to jest kluczowe. Polecam penirex opinie.

We współczesnych czasach zarówno kobiety, jak również mężczyźni mają ogromny problem z zaakceptowanie siebie. Lekarze podkreślają, że rozmiar penisa nie jest tak istotny i nie warto ryzykować poddając się operacji, gdy wszystkie funkcje penisa są prawidłowe i mężczyzna nie ma problemu ze wzwodem. Pamiętajmy, aby o ingerencji chirurga myśleć dopiero w ostateczności, gdy kłopot jest duży i sytuacja do tego zmusza. Rozmiar penisa powoli przestaje być wśród mężczyzn tematem zakazanym, może dzięki temu więcej osób ma szansę pozbycia się kompleksów. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm, a bardzo duża grupa mężczyzn mieści się w tej normie.

Ile kosztuje powiększanie penisa? – Odpowiadamy 

Wielkość penisa w zasadzie nie ma znaczenia w trakcie współżycia. Zarówno lekarze, jak i same kobiety twierdzą, że najważniejsza jest czułość i fantazja partnera, a nie wielkość jego przyrodzenia. Mimo to większość mężczyzn ma kompleksy związanie z rozmiarem członka, co negatywnie wpływa na ich samoocenę. W związku z tym, że problem jest poważny na rynku oferowane jest w sprzedaży wiele preparatów, które mają za zdanie rozmiarów penisa, niestety nie wszystkie będą efektywne i bezpieczne dla człowieka. Kluczowe jest to, aby wybierać środki, które pochodzą z bezpiecznych, wiarygodnych źródeł. Poza tym należy pamiętać, że każdy organizm inaczej reaguje na tabletki na powiększenie penisa.

Innym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa. Ćwiczenia wykonuje się za pomocą specjalnych ciężarków, takie ćwiczenia mogą okazać się niebezpieczne, dlatego najlepiej wcześniej skonsultować się z lekarzem seksuologiem albo urologiem. Jedynym naprawdę skutecznym sposobem na trwałe powiększenie członka jest zabieg operacyjny. Zabieg chirurgiczny ma na celu wydłużenie penisa to inaczej zmiana struktury wewnętrznego zawieszenia prącia. W trakcie zabiegu dochodzi do wyłonienia ukrytej dotąd części prącia poprzez nacięcie wiązadeł , które łączą kość łonową, wtedy członek opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Tego rodzaju zabiegi są zalecane w pierwszej kolejności osobom, które cierpią z powodu niedorozwoju członka, mają tzw. mikropenis.

rozmiar penisa

W przypadku, gdy mężczyzna nie ma problemów zdrowotnych i jego penis ma rozmiary , które mieszczą się w normie odradza się taką metodę, ze względu na ryzyko pojawienia się powikłań. Wielkość penisa to kompleks dużej grupy mężczyzn, a operacja związany jest z ryzykiem braku erekcji, tak więc trzeba dobrze nad tym pomyśleć. Brak samoakceptacji i wyglądu swojego penisa wiąże się z obniżoną samooceną i trzeba najpierw poszukać pomocy u seksuologa, który może pomóc wyzbyć się kompleksów. Operacyjne powiększanie penisa jest konieczne jedynie w uzasadnionych przypadkach, gdy członek uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Poprzez zabieg operacyjny można liczyć na przedłużenie penisa średnio o 3 – 4 cm, w niektórych przypadkach nawet do 6 cm. Jak każda operacja, zwiększenie wymiarów penisa związane jest również z ryzykiem stanu zapalnego, niekiedy może zdarzyć się i tak, że po udanej operacji i rekonwalescencji okaże się, że nie udało się uzyskać wymarzonego efektu. Zabiegi chirurgiczne są drogie, ich koszt wynosi około 800-1000 euro. Zabiegi medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne, nie mniej jednak przed tego rodzaju decyzją należy dokładnie zapoznać się z ewentualnymi komplikacjami. W przypadku operacji zwiększenia wymiarów penisa ryzyko jest dosyć duże, w Polsce jest zaledwie kilku specjalistów, którzy specjalizują się w takich zabiegach.

Rozmiar penisa >> ZOBACZ