Przedłużenie penisa bezpieczne i skuteczne? To możliwe!

Rate this post

Kompleksy jakie wiążą się z rozmiarem członka nikogo nie są wstanie zdziwić, podobnie jak kobiety są zaniepokojone rozmiarem swoich piersi, tak panowie nie zawsze cieszą się z wielkości swojego penisa. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń a także preparatów, które mają na celu powiększenie przyrodzenia.

Chociaż średni rozmiar penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i większość mężczyzn mieści się w tej normie, panowie jednak chcą dysponować jak największym sprzętem. Skąd się biorą kompleksy? Mimo, że kobiety podkreślają, że nie wymiar, aczkolwiek fantazja jest najbardziej istotna, mężczyźni nadal są zakompleksieni, świadczy o tym między innymi duże zainteresowanie środkami na zwiększenie wymiarów przyrodzenia. Na rynku można znaleźć różnego typu tabletki na powiększenie penisa – to jeden z popularniejszych sposobów. Wybór preparatów jest pokaźny, jednak należy być ostrożnym, w pierwszej kolejności należy wybierać preparaty , które pochodzą z wiarygodnych źródeł. Jeżeli chodzi o tabletki, to większość z nich nie tylko ma na celu zwiększyć wymiar członka, ale także pozytywnie wypływać na erekcję a nawet popęd seksualny.

Przedłużenie penisa

Chociaż w sieci można znaleźć wiele rankingów dotyczących efektywności poszczególnych preparatów, należy nie zapominać, że każdy organizm jest inny, tak więc jego reakcja może być inna. Dosyć dużą popularnością cieszą się również takie urządzenia jak pompka do penisa jest to sprzęt, który ma za zadanie powiększenie członka i lepsze utrzymanie wzwodu. Pompkę należy stosować regularnie, producenci zapewniają, że pierwsze efekty będą widoczne już po kilku tygodniach. Trzecim sposobem są ćwiczenia na przedłużenie penisa, specjalnie zaplanowane treningi poprzez jego stymulację, zwiększają jego wymiar zarówno długość, jak również grubość. Poza tym ćwiczenia bardzo dobrze wpływają na erekcję, która jest mocniejsza, pomagają dodatkowo kontrolować wytrysk. Do najpopularniejszych ćwiczeń zalicza się tak zwane zsuwanie pierścienia, które należy ćwiczyć codziennie przez około pół godziny. Polega ono na zrobieniu pierścienia składając kciuk z palcem wskazującym. Tak ułożoną dłoń należy zacisnąć na nasadzie członka. Podczas ćwiczenia członek musi pozostawać w delikatnym wzwodzie.

Mimo,że od lat na aktualnym rynku pojawia się bardzo dużo suplementów diety, które mają na celu poprawiać seksualność i męskość, tak naprawdę nie należą do środków, które mogą na stałe powiększyć członka. Osoby, które są bardzo zakompleksione i szukają najskuteczniejszego sposobu na zwiększenie wymiarów penisa, powinny zastanowić się nad operacją. Przy czym należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto zaryzykować sprawność seksualną dla większego członka. Każdy zabieg operacyjny wiąże się z ryzykiem komplikacji, w tym wypadku może dojść do utraty zdolności wzwodu. Dziś producenci prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych preparatów , które służą do powiększania członka, pamiętajmy, aby zachować rozsądek i nie wierzyć we wszystko, co obiecują producenci. Wymiar nie jest najważniejszy i takiego zdania jest większość kobiet

Czy przedłużenie penisa jest bezpieczne?

Długość penisa u mężczyzn , którzy zamieszkują kraje europejskie wynosi od 8 do 12 cm w fazie spoczynkowej, nie jest to wymiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże wielu mężczyzn ma z tego powodu kompleksy. Ze względu na to, na rynku operuje się wiele wszelkiego typu pastylek, żeli i urządzeń, które rzekomo pagaja w uzyskaniu zamierzonych rezultatów. Niektórzy cenią także specjalne ćwiczenia na zwiększenie wymiarów penisa. Jaka jest efektywność takich działań? Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań na własną rękę, gdyż można zrobić sobie krzywdę. Należy skonsultować się z lekarzem, który zaproponuje nam najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Trzeba mieć na uwadze to, że kompleksy związane z rozmiarem członka mają podłoże w psychice i w zasadzie od tego warto zacząć. Długość bądź obwód penisa nie zapewnia udanego życia intymnego, co potwierdza wiele kobiet oraz lekarze. Mężczyzna z dużym członkiem nie jest w stanie zadowolić swojej partnerki, jeśli jest nieczuły i będzie brakowało mu fantazji.

Trzeba pamiętać, że stałe przedłużenie penisa jest możliwe tylko operacyjnie, a tego rodzaju zabieg niestety wiąże się z dużym ryzykiem. Operacyjne zwiększenie wymiarów członka polega na nacięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, poprzez co członek się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny wiąże się z ryzykiem nie tylko stanów zapalnych, ale ponadto trwałego uszkodzenia funkcji wzwodu, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto w takim przypadku ryzykować? Lepiej zdecydować się na preparaty farmakologiczne, które nie zapewniają wprawdzie trwałych rezultatów, ale nie są zagrożone tak dużym ryzykiem, a dzięki nim tak samo można zrobić odpowiednie wrażenie na partnerce i odbudować samoakceptację.

Przedłużenie penisa

Wielu mężczyzn zastanawia się jak powiększyć penisa, rozwiązaniem w tym wypadku może być z pewnością pompka próżniowa. To urządzenie zalecane nawet przez lekarzy. Stosuje je wiele osób po urazach kręgosłupa, żeby móc osiągnąć erekcję, chociaż można stosować takiego rodzaju urządzenie również do celów zwiększenia rozmiaru członka. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba też pamiętać, żeby zbyt mocno nie pompować, gdyż może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych penisa. Próba zwiększenia wymiarów członka na własną rękę bez pomocy lekarskiej nie jest najlepszym pomysłem, gdyż może mieć to nieodwracalne skutki, może dojść nawet do trwałych uszkodzeń narządu.

Przed podjęciem decyzji na rzecz zwiększenia wymiarów członka, najlepiej dobrze przemyśleć sprawę i dotrzeć do prawdziwych przyczyn zachwiania akceptacji swojego ciała. Być może zwiększenie wielkości członka okaże się niepotrzebne. W większości przypadków najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie partnerki, która zapewni nas, o akceptacji i że nas kocha. Tak czy inaczej, nie można dać się zwariować, należy również kupować preparaty z wiarygodnych źródeł i nie próbować zwiększać członka bez konsultacji z lekarzem.

Najskuteczniejsze przedłużenie penia >> ZOBACZ