Powiększenie penisa czyli jak uratować sytuację w sypialni!

Rate this post

Grubość i długość penisa może się różnić, jednak duża grupa mężczyzn nie czuje się zadowolona z rozmiaru swojego przyrodzenia. Średnia długość penisa wynosi około dziesięć centymetrów, natomiast średnia grubość dochodzi do 2,5 cm. W stanie erekcji penis ma średnio od 12 do 18 cm długości.

Chociaż lekarze gwarantują, że to nie rozmiar a finezja jest najważniejsza, większość panów ma na tym punkcie kompleks. Tego rodzaju problemy można usunąć naturalnymi sposobami, powiększenie penisa jest całkiem proste i operacja nie jest konieczna. Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że pod wpływem różnych czynników jego wymiar po prostu się zmienia. Penis maleje pod wpływem zimna, strachu, zmęczenia, niestety również wraz z wiekiem staje się mniejszy.

Czy powiększenie penisa jest możliwe? 

Sposobów na powiększenie penisa jest kilka. Można na przykład ćwiczyć, w tym celu warto udać się do seksuologa. Oczywiście ćwiczenia nie zmienią rozmiaru penisa na stałe, tak samo jak leki czy żele. Odpowiednio zaplanowane treningi wykonywane z regularną częstotliwością przynoszą naprawdę dobre rezultaty, przy czym nie można z nimi przesadzić. Dużym zainteresowaniem cieszą się również specjalne pompki próżniowe, które buduje się z akrylowego cylindra oraz pompki.

Jej działanie polega na tym, że wokół penisa tworzy się podciśnienie, dzięki czemu napływa do niego krew wywołująca erekcję. Pompkę można stosować nie jedynie do zwiększana penisa, ale także jako alternatywny sposób dla preparatów farmakologicznych, sprzęt tego typu polecany jest osobom po urazach kręgosłupa. Z pompki można korzystać nie dłużej niż przez dwadzieścia minut, trzeba pamiętać też o tym, żeby nie pompować jej zbyt silnie, ponieważ może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych.

powiększenie penisa

Na rynku są dostępne również specjalne tabletki na powiększenie penisa oczywiście nie wszystkie będą skuteczne, pamiętajmy, żeby dokładnie czytać skład wybranych produktów i nie wierzyć reklamom, które obiecują spektakularne rezultaty, które można osiągnąć przykładowo w ciągu kilku dni. Tabletki na powiększenie członka powinny posiadać w swoim składzie naturalne składniki, najlepiej sięgać po środki ze sprawdzonego źródła, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Tego rodzaju preparaty nie tylko mają wpływ na powiększenie penisa, ale zwiększają ponadto popęd seksualny, dzięki temu współżycie jest bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów. Chociaż na dzień dzisiejszy można znaleźć moc różnego rodzaju środków, które teoretycznie mają wpływać na męskość, tak naprawdę warto wiedzieć, że na stałe powiększenie penisa jest możliwe jedynie poprzez zabiegi chirurgiczne.

Operacja powiększenia penisa jest zalecana wyłącznie w uzasadnionych przypadkach, ponieważ wiąże się z dużym ryzykiem, w niektórych przypadkach może dojść do nieodwracalnego uszkodzenia funkcji prącia . mężczyzna może stracić zdolność do uzyskiwania wzwodu i erekcji. Naturalne sposoby na powiększenie penisa są bezpieczniejsze, zabiegi wiążą się z poważnym ryzykiem, w związku z tym nie warto się na nie decydować. Trzeba mieć na uwadze, że rozmiar penisa nie jest aż tak istotny, a kompleksy zawsze mają podłoże psychiczne.

Co należy wiedzieć zanim zdecydujemy się na powiększenie 

Zwiększanie rozmiarów członka to temat, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Problem jest bardzo duży, niewielu panów jest w 100% zadowolonych z rozmiaru swojego penisa, w związku z tym rynek proponuje różnego typu preparaty, kremy, żele czy pompki, które mają pomóc w zaakceptowaniu swojego ciała. Ale czy są efektywne? Rozmiary penisów są różne, uzależnione są od narodowości oraz uwarunkowań genetycznych. Rozmiar tak naprawdę nie jest istotny podczas zbliżenia, najistotniejszym czynnikiem, który może zapewnić satysfakcję seksualną jest fantazja i czułość partnera. Nie mniej jednak, mężczyźni mimo wszystko woleliby dysponować przyrodzeniem o znacznych rozmiarach.

Kompleksy , które wiążą się z długością i grubością penisa są znane od lat i mają związek z psychiką i to właśnie od samoakceptacji warto zacząć. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i taki wymiar posiada duża grupa mężczyzn zamieszkujących państwa europejskie. Jednym z popularniejszych sposobów na to, żeby penis stał się większy jest stosowanie specjalnych tabletek. Takiego rodzaju środki składają się przede wszystkim z naturalnych, ziołowych składników, które wpływają na zwiększoną chłonność a także sprawność ciał jamistych, z których składa się penis. Tabletek na zwiększenie rozmiarów członka jest dużo, przy czym trzeba pamiętać, aby decydować się jedynie wyłącznie takie preparaty, które pochodzą z pewnego źródła, tak będzie najbezpieczniej. Zobacz penirex opinie.

Jak naturalnie można powiększyć penisa?

Większy penis to dla większości mężczyzn lepsze poczucie własne wartości i wyższa samoocena. Chociaż kobiety przyznają, że rozmiar penisa podczas stosunku w rzeczywistości nie ma znaczenia i ważniejsza się czułość a nawet fantazja partnera, dla mężczyzn jest to bardzo istotna kwestia, której poświęcą swój czas. Jeśli chodzi o naturalne sposoby na powiększenie penisa, należy zainteresować się ćwiczeniami. W sieci można znaleźć specjalne treningi rozciągające, lekarze mimo to nie polecają działać bez specjalistyczne wsparcia. Najlepiej skonsultować się w tym celu z lekarzem urologiem albo seksuologiem. Rozciągając penisa niestety można doprowadzić do powstawania kłopotów wiążących się z erekcją. Innym cieszącym się popularnością sposobem jest używanie pompki próżniowej.

powiększenie penisa

Pompka może trochę wydłużyć członek, jest polecana przede wszystkim osobom, które przeszły urazy kręgosłupa bądź poruszają się na wózku inwalidzkim. Dla nich pompka to niekiedy jedyny sposób na osiągnięcie wzwodu, przy czym należy być ostrożnym i trzeba pamiętać o zdjęciu gumki po odbyciu stosunku. Skutecznym rozwiązaniem z pewnością jest operacja. Zabieg chirurgiczny zwiększenia członka wiąże się jednak z ryzykiem, otóż może w ogóle nie pomóc albo doprowadzić do tego, że mężczyzna nie będzie miał wzwodu. To, dlatego przed podjęciem takiej decyzji należy dokładnie przemyśleć sprawę i zastanowić się czy opłaca się cierpieć i ponosić tak ogromne ryzyko.

Powiększenie penisa >> ZOBACZ