Jak powiększyć penisa? Przeżyj rozkosz wszystkich zmysłów!

5 (100%) 1 vote

Kompleksy związane z wielkością penisa nikogo nie dziwią, podobnie jak kobiety są niezadowolone rozmiarem swoich piersi, tak panowie nie zawsze cieszą się z wielkości swojego penisa.

Na rynku pojawia się wiele urządzeń oraz preparatów, które mają na celu zwiększenie przyrodzenia. Chociaż średni rozmiar penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i większość mężczyzn mieści się w tych granicach, panowie jednak chcą dysponować jak największym sprzętem. Skąd się biorą kompleksy? Mimo, że kobiety podkreślają, że nie wymiar, aczkolwiek fantazja jest najbardziej istotna, mężczyźni wciąż mają kompleksy, świadczy o tym między innymi duże zainteresowanie środkami na zwiększenie wymiarów przyrodzenia.

3 najlepsze metody powiększenia męskiego przyrodzenia

Na rynku można znaleźć różnego typu tabletki na powiększenie penisa – to jeden z popularniejszych sposobów. Wybór środków jest duży, jednak należy być ostrożnym, przede wszystkim należy wybierać preparaty , które pochodzą z wiarygodnych źródeł. Jeżeli chodzi o pastylki, to duża grupa z nich nie tylko ma na celu zwiększyć wymiar członka, ale także korzystnie wypływać na wzwód a nawet popęd seksualny. Chociaż w Internecie można znaleźć wiele rankingów dotyczących skuteczności poszczególnych środków, trzeba pamiętać, że każdy organizm jest inny, tak więc jego reakcja może być inna.

Wciąż rosnącą popularnością cieszą się również takie urządzenia jak pompka do penisa jest to sprzęt, który ma za zadanie powiększenie penisa i lepsze utrzymanie erekcji. Pompkę trzeba stosować z regularną częstotliwością, producenci zapewniają, że pierwsze efekty będą widoczne już po kilkunastu dniach tygodniach. Jak powiększyć penisa?

jak powiększyć penisa

Trzecim sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa, odpowiednie treningi poprzez jego stymulację, zwiększają jego rozmiar zarówno długość, jak i obwód. Poza tym ćwiczenia bardzo dobrze wpływają na erekcję, która jest mocniejsza, pomagają też kontrolować wytrysk. Do najbardziej popularnych ćwiczeń zalicza się tak zwane zsuwanie pierścienia, które trzeba powtarzać się każdego dnia przez około 30 minut. Polega ono na zrobieniu pierścienia stykając kciuk z palcem wskazującym. W ten sposób ułożoną dłoń należy zacisnąć na nasadzie członka. W trakcie ćwiczenia penis powinien pozostawać w delikatnym wzwodzie.  Dużą skutecznością odznacza się operacja. Przy czym należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto ryzykować sprawność seksualną dla większego członka. Każda operacja związany jest z ryzykiem komplikacji, w tym wypadku może dojść do utraty zdolności wzwodu.

Jak powiększyć penisa? Zrób to z głową 

Długość penisa u mężczyzn , którzy zamieszkują kraje europejskie wynosi od 8 do 12 cm w fazie spoczynkowej, nie jest to rozmiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże duża grupa mężczyzn jest z tego powodu zakompleksiona. Ze względu na to, na rynku można znaleźć wiele różnego rodzaju leków, żeli i urządzeń, które rzekomo pagaja w uzyskaniu wymarzonych rezultatów. Niektórzy cenią także odpowiednie ćwiczenia na zwiększenie wymiarów penisa. Jaka jest efektywność takich działań? Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań na własną rękę, gdyż można zrobić sobie krzywdę. Trzeba skorzystać pomocy lekarza, który doradzi nam najskuteczniejsze i bezpieczne rozwiązanie. Trzeba mieć na uwadze to, że kompleksy wiążące się z wielkością penisa mają podłoże w psychice i w zasadzie od tego trzeba zacząć.

Trzeba pamiętać, że stałe powiększenie penisa jest możliwe jedynie poprzez operację chirurgiczną, a taki zabieg niestety związany jest z olbrzymim ryzykiem. Operacyjne zwiększenie wymiarów penisa polega na nacięciu wiązadeł łączących kość łonową, dzięki temu penis się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety tego rodzaju ingerencja chirurgiczna wiąże się z ryzykiem nie tylko stanów zapalnych, ale ponadto nieodwracalnego uszkodzenia funkcji erekcji, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto zatem ryzykować? Lepiej zdecydować się na środki farmaceutyczne, które nie zapewniają wprawdzie trwałych rezultatów, ale nie są obarczone tak olbrzymim ryzykiem, a dzięki nim również można zrobić odpowiednie wrażenie na kobiecie i odbudować samoakceptację.  Jak powiększyć penisa?

jak powiększyć penisa

Większość mężczyzn zastanawia się jak powiększyć penisa, rozwiązaniem w takim przypadku może być prócz tabletek pompka próżniowa. To urządzenie polecane nawet przez lekarzy. Korzysta z niego dużo po urazach kręgosłupa, żeby móc osiągnąć erekcję, chociaż można stosować takiego rodzaju urządzenie również do celów zwiększenia rozmiaru członka. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba nie zapominać, aby za mocno nie pompować, gdyż może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych penisa. Zobacz opinie penirex.

Próba powiększania członka na własną rękę bez konsultacji z lekarzem nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ może mieć to nieodwracalne skutki, może dojść nawet do trwałych uszkodzeń narządu. Przed podjęciem decyzji na rzecz powiększenia członka, najlepiej dobrze zastanowić się i dotrzeć do faktycznych przyczyn zachwiania akceptacji swojego ciała. Być może zwiększenie wielkości członka okaże się zbędne. W większości przypadków najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie partnerki, która zapewni nas, o akceptacji i że nas kocha. Tak czy inaczej, trzeba być rozsądnym, należy również kupować preparaty ze sprawdzonych źródeł i nie próbować zwiększać przyrodzenia bez konsultacji z lekarzem.

Jak powiększyć penisa >> ZOBACZ